kurz asertivity a sebedůvěry

Zveme vás na praktický jarní kurz asertivity, sebeprosazení a kreativního řešení problémů. Přijďte strávit sobotní dopoledne v přírodě ve společnosti koní, kteří vám díky okamžité zpětné vazbě pomohou zkoumat své vlastní pocity a chování nekonfrontačním způsobem, umožní vám odhalit své silné i slabé stránky a pozměnit své chování tak, aby byl váš život šťastnější a spokojenější. Celý kurz je veden ze země, na koni se nejezdí! Vhodné zvlášť pro ty, kteří nemají žádnou zkušenost s koňmi.

Jarní program rozvoje asertivity a sebedůvěry:

20.1.2018, 10:30-12:30

17.3.2018, 10:30-12:30

21.4.2018, 10:30-12:30

Místo konání: Farma Michael, Nedvězí 1 – Rabyně.

Cena: 2800,- Kč na osobu - jedno setkání

          5000,- Kč na osobu - dvě setkání

          7000,- Kč na osobu - kompletní kurz třech setkání

V ceně je k dispozici káva, čaj a malé občerstvení. 

Maximální počet účastníků je 10.

Veškeré aktivity se budou odehrávat venku. Vybavte se proto pohodlným a teplým sportovním oblečením (raději více, než méně) a pevnou obuví, kterou si můžete zašpinit.

Pro více informací nás kontaktujte.


Pro jezdce jsme připravili speciální kurz zvládání strachu.

Strach z jízdy na koních, nebo pobývání v jejich bezprostřední blízkosti se může objevit náhle, jako důsledek pádu, či nějaké nepříjemné zkušenosti v sedle, nebo nás může začít trápit nenápadně a plíživě a my pak, navíc po vyposlechnutí řady hororových historek, postupně zjistíme, že místo radosti máme již cestou do stáje sevřený žaludek.

Strach je jen přirozená reakce na vzniklé skutečnosti a vy opravdu nejste jediní, i když si tak možná připadáte. Strachem trpí v určitém bodě své jezdecké kariéry i mnoho zkušených jezdců. V každém případě strach dokáže být velmi nepříjemný, někdy až ochromující a brání nám naplno si užívat aktivity s našimi čtyřnohými přáteli. Pokud se něco podobného stalo i vám, rádi vám během dvouhodinové terapie pomůžeme znovu nabýt ztracenou důvěru a naučíme Vás s vaším strachem a úzkostí pracovat.

Terapie je vždy individuální, termín dle vašich časových možností.

Cena za dvouhodinovou terapii je 2000,- Kč. (V ceně jsou i další doplňující konzultace mailem nebo telefonicky).

Po domluvě možnost návštěvy přímo u vás ve stáji.


Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení