Dott. Jana Zajícová - Studovala psychologii a filozofii na Státní univerzitě v Miláně, kde v roce 1998 získala titul Doktor filozofie. Je zastáncem „aktivního“ a dynamického přístupu k psychologickému rozvoji osobnosti. Věnuje se ericksonovské hypnoterapii  a krátkodobé direktivní terapii. (www.psychoatelier.cz)  Podstoupila terapeutický výcvik psychoterapie s asistencí koní prvního i druhého stupně u prestižní americké asociace EAGALA (Equine Assisted Growth and Learning Association), která garantuje profesionalitu a kontinuální vzdělávání certifikovaných terapeutů. Snaží se být dobrým průvodcem těm, kteří v sobě našli sílu a odvahu udělat první krok ke šťastnějšímu a autentičtějšímu životu.


Karin & BB 23082017.JPG

Karin Genton-L’Epée

Business kouč se 37 lety praxe v USA, Francii a České republice. Od mládí se aktivně věnovala jezdectví a také určitou dobu pracovala na částečný úvazek jako cvičitel jízdy na koni. Spojením vášně pro koně a dvaceti lety praxe koučingu, ve spolupráci s Janou, vytvořila nový výcvikový program - koučing s koňmi (www.coachingwithhorses.cz), který umožňuje zájemcům porozumět svým vzorcům chování a pracovat na rozvoji svých vlastních zdrojů a schopností v uceleném programu. 


     

 

 

Ing. Tereza Patakiová - Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu obor Zájmové chovy zvířat se zaměřením na chov a výcvik koní. Koním a jezdectví se věnuje již od útlého dětství. Časem došla k poznání, že k tréninku koní lze přistupovat i výrazně jinak, a tak se vydala cestou horsemanshipu neboli přirozeného jezdectví. Jedná se o přístup založený na vzájemném respektu a úctě mezi člověkem a koněm, využívající principy, které jsou koním vlastní a přirozené. Jako cvičitel jezdectví pomáhá lidem, aby lépe porozuměli svým koním a díky tomu i sami sobě.